turniej piłki nożnej

28 września 2019r. na boisku przy SP w Osinie rozegrano turniej piłki nożnej, w którym wzięły udział 4 drużyny- 2 Pomorzanina z Nowogardu i 2 z gminy Osina. Patronat nad turniejem objął Wójt Gminy Osina Krzysztof Szwedo, który ufundował nagrody i puchary. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna Orląt z gminy Osina. Oprócz nagród za zdobycie podium wręczono również nagrody indywidualne. Królem strzelców został Antoni Bożek, najlepszym  bramkarzem- Dawid Major, graczem fair play- Damian Kosakiewicz a perfekcyjnym zawodnikiem treningowym- Oliwier Karczewski.
Wspaniała atmosfera turnieju zagwarantowana została dzięki rodzicom, którzy włączyli się aktywnie w organizację rozgrywek zapewniając poczęstunek dla zgromadzonych dopingujących.