Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy Osina

11 stycznia 2020 roku w Szkole Podstawowej im. B. Malinowskiego w Osinie, odbył się już kolejny Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy Osina. W tym roku rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach: 2007 i młodsi oraz OPEN. Zawodnicy podzieleni byli na grupy z których najlepsza dwójka grała w finale. Turniej odbył się w bardzo miłej i przyjacielskiej atmosferze "fair play". Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, a trzech najlepszych z każdej kategorii nagrody rzeczowe i statuetki. W kategorii młodszej zwycięzcą został Piotr Gałecki, drugie miejsce zajął Marcel Bruździński, a trzecie po zaciętej rywalizacji Marcel Znyk. W kategorii OPEN po wygranych wszystkich meczach triumfował Adrian Banasiewicz, tuż za nim uplasował się Michał Wąsik, a na najniższym stopniu podium stanął Paweł Wawreńczuk. Wielkie gratulacje należą się Amelii Michalskiej, która jako jedyna dziewczyna wzięła udział w zawodach nie bojąc się wysokiej konkurencji. Organizatorzy składają podziękowania dla Wójta Gminy Osina pana Krzysztofa Szwedo za ufundowanie medali, statuetek i nagród.