GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
Dnia 12.12.2015 roku w sali sportowej ZSP im. Bronisława Malinowskiego w Osinie, odbył się już po raz piąty Gminny Turniej Tenisa Stołowego. Udział w zawodach wzięło 22 zawodników, którzy startowali w dwóch kategoriach wiekowych- kategoria 2003 r. i młodsi oraz Open. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym w grupie młodszej oraz podziałem na cztery grupy w drugiej kategorii, z których wyłonieni zostali ćwierćfinaliści. Po bardzo emocjonujących, widowiskowych i niezwykle zaciętych spotkaniach zwycięzcą w Open okazał się Adrian Banasiewicz, drugie miejsce zajął Adrian Antczak, natomiast trzecie Damian Zimecki.

W kategorii młodszej po rozegraniu dziesięciu meczów pierwsze miejsce wywalczył Oskar Gibas, drugie Paweł Rozesłański, a na najniższym stopniu podium stanął Bartłomiej Guź. Najlepsi tenisiści otrzymali z rąk Wójta Gminy Osina pana Krzysztofa Szwedo dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe. Za udział zostały nagrodzone również dwie tenisistki Julia Laszkiewicz oraz Aleksandra Łopato. Natomiast wszyscy uczestnicy biorący udział w zawodach otrzymali sportowe gadżety. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania dla pana Krzysztofa Szwedo Wójta Gminy Osina za ufundowanie nagród  i sportowych upominków oraz dla Michała Wiatra za pomoc przy organizacji turnieju.