2014 02 24 turniej tenisaW dniu 22 lutego 2014 roku odbył się I Turniej Tenisa Stołowego w Bodzęcinie. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie "Bodzęcin Razem" pod patronatem Wójta Gminy Osina. W turnieju wystartowało łącznie 12 zawodniczek i zawodników, którzy rywalizowali o puchar radnego Jerzego Salwy w kategorii dziewcząt oraz Puchar Wójta w kategorii chłopców. W wyniku dwugodzinnej rywalizacji wyłoniono zwycięzców i tak najlepszą zawodniczką została Agnieszka Antczak. Pierwsze miejsce w kategorii chłopców zdobył Adrian Antczak. To jednak nie wszystkie wyróżnienia. Organizatorzy postarali się także indywidualną nagrodę dla najmłodszego zawodnika turnieju. Został nim jedenastoletni Filip Grabowski.