2012 06 08 zawody mdp 01W dniu 2 czerwca 2012 roku na stadionie miejskim w Goleniowie odbyły się Zawody Młodzieżowych drużyn Pożarniczych OSP powiatu goleniowskiego. Impreza odbyła się po raz pierwszy od blisko 20 lat z inicjatywy Zarządu Powiatowego OSP w Goleniowie. Zgodnie z regulaminem zawodach uczestniczyły dwie grupy wiekowe do lat.12 i przedział wiekowy 12 -16 lat. Z Naszej gminy w zawodach uczestniczyły dwie drużyny w kategorii młodszej i dwie w kategorii starszej. Do rywalizacji na Zawodach Powiatowych MDP drużyny przygotowały jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Węgorzy i Osiny. Należy podkreślić duże zaangażowanie dzieci w przygotowanie czego efektem jest zajęcie pierwszego miejsca przez drużynę MDP Osina w kategorii do 12 lat. Nasze drużyny zajęły odpowiednio:

Kategoria do 12 lat

  • MDP OSP Osina – I miejsce
  • MDP OSP Węgorza – VI miejsce

Kategoria od 12 do 16 lat:

  • MDP OSP Węgorza – IV miejsce
  • MDP OSP Osina – VI miejsce

Wszystkie startujące drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, piłkę nożną, puchary, medale i pączki.
W dniu 9 czerwca na Stadionie Miejskim w Goleniowie o godz. 11 odbędą się natomiast Zawody Powiatowe drużyn OSP na które serdecznie zapraszają Ochotnicze Straże Pożarne z gminy, które będą brały w nich udział mi potrzebują kibiców do dopingowania.
Zdjęcia z zawodów MDP pojawią się w późniejszym terminie.

2012.06.02 Zawody MDP