01.06.2026r. - Pachnący start Agnieszki: Różane SPA i super forma w Centrum!

Dzisiejsze zajęcia w CAiWS w Osinie upłynęły u nas pod wyjątkowymi hasłami:

☕ Kawka dla seniora

🌱 Ziołowe Spa dla seniora

💪 Ćwiczenia ruchowo-usprawniające

Dzień rozpoczęliśmy od fantastycznego wydarzenia! Serdecznie przywitaliśmy naszą nową, wspaniałą animatorkę – Agnieszka zaczyna z nami swoją przygodę, z czego wszyscy ogromnie się cieszymy! Witamy na pokładzie i życzymy mnóstwa energii! 🥳👋

Po miłym powitaniu i pysznej kawce przeszliśmy do realizacji niezwykle interesujących warsztatów. Dzisiaj postawiliśmy na głęboki relaks i zadbaliśmy o urodę naszych rąk. 💅✨

Własnoręcznie przygotowane peelingi oraz maseczki rozjaśniające, odżywcze i regenerujące wspaniale odżywiły nasze dłonie. Dodatkowo obłędny zapach różanej parafiny zadbał o niesamowite walory aromaterapeutyczne! 🌹🧖‍♀️

Rozpieszczeni, z pięknie wypielęgnowanymi dłońmi, byliśmy w pełni gotowi, aby kompleksowo zadbać o formę całego ciała. O naszą kondycję i sprawność ruchową – jak zawsze profesjonalnie i z uśmiechem – zadbała Pani Kasia z Centrum Zdrowia w Nowogardzie! 🧘‍♀️❤️

To był naprawdę cudowny, aktywny i pełen relaksu dzień! Dziękujemy, że jesteście z nami! 🥰

W dniu 28 maja 2026 r. - 🎂☕️ Kalorie policzone, spalone i... zapomniane! Czyli huczne urodziny w CAiWS!

Tradycja w naszym Centrum to rzecz święta! Ostatni dzień zajęć w każdym miesiącu upływa nam pod hasłem: „Świętujemy urodziny wszystkich jubilatów z danego miesiąca”. ❣️

Dzisiejsza "Kawka dla Seniora" była jednak potrójnie wyjątkowa, bo obchodziliśmy urodziny trzech fantastycznie uroczych Seniorek:

👑 Pani Marianny

👑 Pani Danuty

👑 Pani Wiesławy

♥️ Odśpiewaliśmy „Sto lat” z taką mocą, że szyby w oknach drżały! 🎶 Potem na stoły wjechał pyszny, słodki poczęstunek oraz aromatyczna kawa. Były momenty wzruszenia, ale przede wszystkim – mnóstwo śmiechu i ploteczek. 🥰

🏋️‍♀️🍰 Strategia: najpierw masa, potem rzeźba!

W naszym Centrum nie ma jednak taryfy ulgowej. Ledwo schowaliśmy talerzyki po ciastkach, a już na salę wkroczyła Pani Kasia z Centrum Zdrowia w Nowogardzie! 💪

Z uśmiechem na ustach (ale i pełną determinacją!) poprowadziła ćwiczenia usprawniające. Zadbała o to, aby wszystkie urodzinowe kalorie poszły w mięśnie, a nie w boczki i w brzuszki 😁. Seniorzy dzielnie wycisnęli z siebie siódme poty!

Naszym cudownym Solenizantkom życzymy zdrowia jak dzwon, wiecznej młodości i dystansu do świata! 🌸

25.05.2026r.  Szyjemy, ćwiczymy i zarażamy radością!
🧵✂️ Co to był za dzień! Dzisiaj w Centrum Aktywności i Wolontariatu Seniorów w Osinie działy się prawdziwe cuda!

Podczas warsztatów "Szyjemy i przerabiamy" nasze seniorki w przepiękny sposób ozdabiały wcześniej wykonane misy ze sznurka. 🤩

Cały zespół idealnie podzielił się pracą:

🪡 Precyzyjne szycie ręczne

🧵 Szybkie szycie maszynowe

💨 Dokładne prasowanie

Nasze seniorki pracowały jak pracowite mróweczki! W przerwie dbały też o nasze kwiatki.

Są niezwykle zdolne! 🐜❤️

Wspólny czas umiliła nam pyszna kawka oraz orzeźwiająca lemoniada cytrynowo pomarańczowa. ☕️🍋 Pogawędki były pełne ciepła, uśmiechu i życzliwości.

Na koniec przyszedł czas na dawkę ruchu! 🧘‍♀️ Odbyły się ćwiczenia z Panią Kasią z Centrum Zdrowia w Nowogardzie. Cóż to były za akrobacje! Każdy mięsień i staw naszych cudownych seniorów przypomniał sobie dzisiaj, jak ma prawidłowo pracować. 💪🤸‍♂️

Dziękujemy wszystkim za ten cudowny, pełen energii dzień! 🥰

 Sportowo, zdrowo i w promieniach słońca!
W dniu 21 maja 2026 r.  w CAiWS w Osinie udowodniliśmy, że ruch to czysta przyjemność. Korzystając z pięknej pogody, zamieniliśmy salę na świeże powietrze! Było ciepło, słonecznie i – co najważniejsze – bardzo wesoło. 😄

🧍🧎 O nasze ciało i bezpieczną formę zadbała wspaniała pani Kasia z Centrum Zdrowia w Nowogardzie. Dzięki jej wiedzy i energii rozruszaliśmy każdą kosteczkę, ścięgno i staw (nawet te najbardziej oporne!). 😉💪

Trening był świetnie urozmaicony:

🧘‍♀️ Zaciągaliśmy wszystkie partie mięśni

🚶‍♂️ Pracowaliśmy nad poprawną i dumną postawą ciała.

🙌 Rozruszaliśmy stawy rąk, dając im solidną dawkę mobilności.

🍋 A jak na prawdziwych sportowców przystało, w przerwach sumiennie uzupełnialiśmy płyny! Naszym hitem była wyjątkowo orzeźwiająca woda z dodatkiem cytryny, pomarańczy oraz mięty – smakowała wybornie w letnim słońcu. 🍃

😍 Wróciliśmy z potężną dawką endorfin, energii i uśmiechu. Dziękujemy pani Kasi i wszystkim uczestnikom za ten fantastyczny czas! Do zobaczenia na kolejnych zajęciach! ☀️🌳

https://www.youtube.com/shorts/zG5siVRoc-o